20 Ekim 2020 Salı

Neden İthalgetir.com ?

neden-ithalgetircom-

Günümüzdeki teknolojik gelişmelerle doğru orantılı olarak artık somut alışverişten daha çok e-ticaret hizmeti her geçen gün hızla pazarı eline geçirmeye ve domine etmeye başladı. Yurt içi e-ticaret firmalarından yapılan alışverişler çeşitli nedenlerden dolayı abartılı fiyatlarla bizlere sunulmakta.
02 Ocak 2017 Pazartesi 20:54

Neden İthalgetir.com ?

Günümüzdeki teknolojik gelişmelerle doğru orantılı olarak artık somut alışverişten daha çok e-ticaret hizmeti her geçen gün hızla pazarı eline geçirmeye ve domine etmeye başladı. Yurt içi e-ticaret firmalarından yapılan alışverişler çeşitli nedenlerden dolayı abartılı fiyatlarla bizlere sunulmakta. Bu durumdan dolayı son zamanlarda yurtdışından alışveriş yapmak, internetten alışveriş yapanlar için en iyi alternatif yollardan bir tanesi haline gelmiş durumda.

Fakat yurtdışından alışverişin tabi ki de zorlukları bulunmaktadır.

* Ürünün gümrüğe takılması,

* Kargo maliyetinin ne kadar olacağından bihaber olmak,* Gönderilen kargo paketinin kaliteli bir şekilde kapatılmaması sonucunda ürününüze gelen zarardan kaynaklı yaşayabileceğiniz sorunlar,

* Çin'den yapacağınız alışverişleri temin edeceğiniz satıcılarla aynı dili konuşamamanız gelecek ürünün tam olarak istediğiniz ürün olmaması gibi sorunlar v.b. gibi.

Eğer; İthalgetir.com'dan alışveriş yapıyorsanız, öncelikle yukarıda bulunan ve bunun gibi yaşayabileceğiniz hiçbir sorunla karşılaşmamaktasınız. İthalgetir.com'da siparişini vereceğiniz tüm ürünler kapınıza kadar ücretsiz olarak kargolanıyor.

Oysa, farklı sitelerden satın alacağınız ürünlerin ürünün maliyetinden fazla kargo bedeli çıkabilmektedir. Bu durumu İthalgetir.com’da asla yaşamazsınız.

ithalgetir.com'da satın aldığınız tüm ürünleri koşulsuz şartsız 30 gün boyunca iade edebilmektesiniz. Bu durum farklı firmadan aldığınız ürünün aynı dili konuşmadığınız ve derdinizi anlatamadığınız için yada karşınızda hiçbir şekilde muhatap bulamadığınızdan dolayı; istediğinizin dışında farklı yada kusurlu bir ürünle sizi karşı karşıya bırakabilmekte. Geçen zaman, belirtilen tarihten de geç gelen kargo, giden para ve beklenen hizmeti bulamamanın hayal kırıklığı da ayrı bir zarar.

İthalgetir.com sizinle aynı dili konuşuyor !

Yaptığınız tüm alışverişler de 20 -25 gün içerisinde kargonuz kapınızda oluyor. Satın alacağınız ürün ile aklınıza takılan herhangi bir soruyu yardim@ithalgetir.com'a mail atarak sorabilirsiniz.Yinede beğenmediğiniz bir ürün elinize geldiği takdirde İthalgetir.com sizin için satın aldığınız ürünü 30 gün koşulsuz şartsız iade alıyor. (Bizzat denendi problem olmuyor.)

Yasaklı ürünleri Satmıyor !

İthalgetir.com'da asla gümrük sorunu ile karşılaşmazsınız. Satın aldığınız ürünün kargo sürecini İthalgetir.com bizimle birlikte takip ediyor, ürün elimize ulaşana kadar takibi bırakmıyor.

Yeni ürünler spariş ettim, ürünler elime ulşaştığında sonraki yazımda paylaşacağım.

Haberin etiketleri:

İthalgetir.com


Haber okunma sayısı: 1008

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • itahlgetir.com dolandırıcı!.. ürünler gelmiyor.

    Misafir 10 Nisan 2017 11:42 asla güvenilir degil... nefret bir site!! Bende dahil olmak üzere kaç kişi alışveriş yaptı bir tane ürün bile gelmedi…aylar geçti üstünden!!!telefonlara bakan yok telesekreter mail atın diyor defalarca atıyoruz cevap veren yok.telefon karşısında muhatap olacak bir müşteri temsilcisi yok! bu mu güvenilir alışveriş anlayışı?Benden tavsiye kimse alışveriş yapmasın paranız boşa gider çünki hiç bir ürün gelmiyor...

DİĞER HABERLER

-ip-tv

İp Tv

13 Aralık 2018 Perşembe 17:21
-instagram-reklamlari

Instagram Reklamları

13 Kasım 2018 Salı 16:26
en-ucuz-dusakabin-nerede-satilmakta

EN UCUZ DUŞAKABİN NEREDE SATILMAKTA

10 Kasım 2018 Cumartesi 18:36
iki-duvar-arasi-dusakabin

İKİ DUVAR ARASI DUŞAKABİN

16 Mart 2018 Cuma 11:01
dudullu-dusakabin-firmalari

dudullu duşakabin firmaları

29 Aralık 2017 Cuma 11:54
ankara-dusakabin-modelleri

ANKARA DUŞAKABİN MODELLERİ

23 Aralık 2017 Cumartesi 17:04

ÖNE ÇIKAN HABERLER

İstanbul'da Deprem

İstanbul ve çevre illerde hissedilen saat 16:38 sularında bir deprem meydana geldi. Depremin şiddetinin 4.2 olduğu

BUGÜN SEÇİM OLSA OYUNUZU HANGİ PARTİYE VERİRSİNİZ

Ulusalhaberler.org sitesi olarak düzenlediğimiz ankete link'e tıklayarak katılabilirsiniz.

Mısır'da Ayaklanma Başladı

Mısır'da Darbeyle Cumhurbaşkanı olan Sisi'ye karşı halk ayaklanması başladı.

Sahte Hoca PKK'lı Çıktı

İstanbul'da kadınları, eşleri ile aralarını düzeltme bahanesi ile dolandırıp taciz eden kendisini 'cinci hoca'

Bülent Arınç'ın sözlerinden ve düşüncelerinden Rahatsız Olduk

Hiç Kimsenin rahatsızlık duymadığı ezan ve sela dan rahatsızlık duyup bunu açıkça dile getirmesi bizi

İbretlik Hikaye

EVLADINIZA NE ARABA BIRAKIN NE EV İBRET ALINACAK BİR HİKAYE

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı